Kliknij, aby edytować treść...

Z życia wzięte

PRZEDSZKOLE 2013/14

2015-02-10 10:44:38

Mareczek uczy się nowych aktywności. Rozpoczął naukę poruszania się na łyżworolkach- jeszcze trudno nazwać to jazda,ale potrafi się już przemieszczać i trzyma równowagę. Pierwsze kroki trochę niepewne,ale.... będzie lepiej!(FILM)

 

Marek samodzielnie je! Potrafi ubrać kapcie , buty i zapiąć rzepy. Aktualnie uczy się ubierania i zasuwania zamka w bluzie- na razie sprawia mu to dużą trudność , ale trening czyni mistrza!

 

Z okazji Dnia Matki – Mareczek wziął udział w krótkiej inscenizacji. bardzo się starał, choć wymagał podpowiedzi , to dał z siebie wszystko. Jesteśmy z nie go dumni. Panie terapeutki z przedszkola przygotowały dla naszych pociech ,, niespodziankę”- przedstawienie z udziałem rodziców . Ja zagrałam mamę Czerwonego Kapturka. Zabawa była przednia, choć tremę miałam ogromną. Mam nadzieje ,ze wszystkim widzom,, nasz teatrzyk” bardzo się podobał. Po krótkiej inscenizacji , dzieci wraz z rodzicami i innymi członkami rodziny zdobywali sprawności wykonując poszczególne zadania manualne i sportowe.(zdjęcia)

 

Dodatkowo w czasie zajęć w przedszkolu Mareczek uczył się jeździć na rowerze i na hulajnodze .jeszcze nie jest to w pełni samodzielna jazda. Na rowerze jeździ na 4 kółkach-jeszcze nie jest to samodzielna jazda , ale sam kieruje i trzyma równowagę ; na hulajnodze już się odpychać i powoli przemieszcza. BRAWO!!!

 

Jak wiele nauczył się w roku 213/14można przeczytać na dyplomie ,który Maruś otrzymał na koniec roku, który znajduje się w galerii tam też zapraszamy do obejrzenia zdjęć .

« powrót

Wyszukiwarka

Kategorie

Brak kategorii

Kliknij, aby edytować treść...
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych